09.05.2015
Soutěž mladých zdravotníků

okresní kolo v Tachově - 7. 5. 2015

Na tento den se členové zdravotnického a záchranářského kroužku po celý školní rok poctivě připravovali. Do okresního kola jsme vyslali 1 družstvo mladších žáků a 2 družstva starších. Mladší žáci se účastnili poprvé, jeli tzv. "na zkušenou". Zaskočila je věrohodnost namaskovaných zranění, zvláště tepenného krvácení a popálení elektrickým proudem. Někteří si sáhli až na dno. Umístili se na čestném 4. místě. Starší žáci se již nenechali překvapit ničím. Družstvo pod vedením Veroniky Bursové obsadilo 2. místo, překonali je pouze záchranáři z družstva Lucie Filipčíkové (Simona Rosová, Franziska a Christian Schmucker, Míša gáborová), kteří se probojovali do krajského kola ve Vejprnicích. Velmi gratulujeme a držíme palce.