ÚVODNÍ STRÁNKA
      AKTUALITY
      3D PREZENTACE
      NAŠE ŠKOLA
      ROZVRHY TŘÍD
      KONTAKTY
      ZAMĚSTNANCI
      ŠKOLSKÁ RADA
      ROZPOČET
      ZÁJMOVÉ ÚTVARY
      ŠKOLNÍ JÍDELNA
      NAŠE ÚSPĚCHY
      FOTOGALERIE
      PODPORA EU
      NAPIŠTE NÁM
 

AKTUALITY

 

13.03.2015
CHYSTÁME SE SOUTĚŽIT
 

Ve čtvrtek 30. dubna se opět po roce uskuteční v prostorách naší školy OKRESNÍ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ.

I tentokráte se pořadatelem tohoto kola stala ZŠ Černošín ve spolupráci s městem Černošín a dalšími organizacemi. Je to pro nás velká čest, zároveň však ohromná výzva – je třeba připravit mnoho věcí, které na první pohled spousta lidí nevidí (přichystat startovní výkazy, průběžné a výsledkové listiny, zajistit stravu pro všechny účastníky, instalovat překážkovou dráhu, rozplánovat a připravit dopravní značení na dopravním hřišti, obstarat ceny pro všechny soutěžící apod.)
Posláním soutěže je podněcovat a zvyšovat zájem žáků o dopravní výchovu, ověřovat jejich znalosti v této oblasti. Čtyřčlenná soutěžní družstva jsou rozdělena do dvou kategorií (podle věku), v průběhu soutěže plní stanovené úkoly na čtyřech stanovištích (testy z pravidel provozu na pozemních komunikacích, jízda na dopravním hřišti podle pravidel, jízda zručnosti, poskytování první pomoci).
Budeme velice rádi, když se na soutěž přijdete podívat a podpoříte nás v našem cyklistickém snažení. Začátek akce je v 9 hodin na dvoře horní školy, slavnostní ukončení je naplánováno na 13 hodin.

<<<   zpět do aktualit  
 

Základní škola Černošín, okres Tachov, příspěvková organizace
Nám.1.máje 38, Černošín, 34901 Stříbro
 Telefon : 374 692 175, Email: cernosin@quick.cz