ÚVODNÍ STRÁNKA
      AKTUALITY
      3D PREZENTACE
      NAŠE ŠKOLA
      ROZVRHY TŘÍD
      KONTAKTY
      ZAMĚSTNANCI
      ŠKOLSKÁ RADA
      ROZPOČET
      ZÁJMOVÉ ÚTVARY
      ŠKOLNÍ JÍDELNA
      NAŠE ÚSPĚCHY
      FOTOGALERIE
      PODPORA EU
      NAPIŠTE NÁM
 

AKTUALITY

 

08.10.2014
PLASTOVÁ VÍČKA POMÁHAJÍ
 

Již delší dobu probíhá na naší škole sběr plastových víček, do kterého je zapojeno mnoho našich žáků, kterým není lhostejný osud malého Matyáška.

Ti postupně i s dalšími občany našeho města Černošín nasbírali 10 velkých igelitových pytlů (cca 180 kg). V pondělí 6. října 2014 tyto plné pytle víček žáci slavnostně předali zástupcům rodiny Mecnerových (tetě a její kamarádce). Díky těmto víčkům bude moci malý Matyášek, který ještě neumí to, co běžně dovedou zdravé děti v jeho věku, podstoupit léčbu KLIM THERAPY, která je dosti finančně náročná, ale pro své účinky velmi chválená a doporučovaná.
Ráda bych poděkovala paní Rudné, která svým aktivním přístupem pomohla k nashromáždění takového množství víček, ale i všem ostatním, kteří přispěli byť i nepatrným množstvím. Víčka občané mohli a stále mohou nosit do připravených beden, které jsou umístěny v dolní škole (za vstupními dveřmi), v potravinách obchodního domu či v domě s pečovatelskou službou. Ve sběru budeme i nadále pokračovat, protože VÍČKA POMÁHAJÍ.

Naděžda Pézlová

<<<   zpět do aktualit  
 

Základní škola Černošín, okres Tachov, příspěvková organizace
Nám.1.máje 38, Černošín, 34901 Stříbro
 Telefon : 374 692 175, Email: cernosin@quick.cz