11.06.2014
Školní výlet do Konstantinových Lázní

10. - 11. června 2014 se uskutečnil školní výlet žáků 1. stupně do Konstantinových Lázní. Jak si jej užili se můžete dozvědět z následujícího článku autora 4. ročníku.

V úterý 10. 6. 2014 se žáci z 1. stupně ZŠ Černošín vydali na pěší cestu do Lomů. Po devíti kilometrech jsme došli do malé vesničky Lomy. Odtud nás autobus dovezl na slíbený pobyt do kempu v Konstantinových Lázních. V kempu se odehrála spousta zábavy – ukázka POLICIE ČR, hráli jsme badminton, kopanou, volejbal apod. Večer jsme si opékali vuřty, zúčastnili se noční hry. Druhý den ráno po snídani jsme si sbalili své věci a natěšeni se vydali do Polžic na pizzu a do lanového centra. Po vydařené návštěvě a dobrém obědě jsme vyrazili zpět do kempu, kde už na nás čekal autobus, který nás odvezl zpátky domů. V Černošíně už na nás netrpělivě čekali rodiče.

Matyáš Kaňka