30.01.2014
ČERNOŠÍN MÁ TALENT

Ve čtvrtek 30. 1. na všech školách dostávali žáci vysvědčení. Nejinak to bylo i u nás. My jsme si ale připravili netradiční dopoledne. Uspořádali jsme velkou talentovou soutěž pod názvem "Černošín má talent".

Žáci se na ni pečlivě připravovali několik dní. Paní učitelky se představily v kostýmech jako slečna Blue, lady Pink a Pavoučí žena.
Mezi soutěžícími byli kouzelníci, zpěváci, vypravěči vtipů, kteří nás často rozesmáli až k pláči. Herci zahráli pohádku, kterou si sami vymysleli, a tanečnice roztancovaly celé obecenstvo. Na flétny zahráli a básničky zarecitovali jiní nadaní účinkující a vystoupili i akrobaté a gymnastka. Všichni jsme se dobře bavili a na závěr porota vyhodnotila ty nejlepší, kteří dostali knihy. Mlékárna Stříbro přispěla sponzorským darem - svými mléčnými výrobky, takže i ti, kteří nevyhráli, dostali odměnu. Tímto děkujeme.
Myslíme, že by se tato akce mohla stát tradicí a příští rok si ji rádi zopakujeme.