02.09.2013
ŠKOLA ZAČÍNÁ

V pondělí 2. září mnoho dětí vyrazilo samo nebo za doprovodu svých rodičů a prarodičů do školy. Možná, že ráno někomu ukápla i nějaká ta slzička, ale 10 měsíců uteče jako voda a z malých školáčků se stanou mnohem moudřejší, rozumnější a zručnější školáci.

Naše škola se rozrostla o 14 nových tváří. V jejich nové třídě je vlídným slovem přivítala ředitelka školy D. Varousová, starosta obce J. Grigar, zástupce SPOZ J. Jersáková a jejich první třídní učitelka N. Pézlová. Poté přišli na řadu žáci 5. ročníku, kteří pasovali nováčky na velké školáky – prvňáčky. V další části si žáci pomocí fotografií připomněli námořnický zápis, společně pak na interaktivní tabuli seřadili obrázky s postupem výroby lodi. Celý první školní den završilo velké focení.
Přejeme všem našim školákům, aby se jim práce dařila a měli z ní radost, ve škole byli šťastní a spokojení.