15.05.2013
ZÁCHRANÁŘI V AKCI

V pátek 10. 5. 2013 děti ze zdravotnického a záchranářského kroužku jely do ČČK Tachov na soutěž hlídek mladých zdravotníků.

Na tuto soutěž se celý rok připravovala dvě družstva dolního stupně pod názvem Krvinky a Kostíci. Účastnilo se celkem devět družstev. Celý den propršel, takže stanoviště byla tentokrát pod střechou budovy ČČK. Jako vždy jsme ošetřovali a zachraňovali figuranty, kteří byli tak skvěle namaskovaní, že se dvěma soutěžícím z jiné školy udělalo špatně. My jsme ale všechno zvládli. Kostíci (Lucie Filipčíková, Vláďa Jersák, Noemi Pospíšilová, Christian Schmucker, Anička Hanáková) si přivezli stříbrnou medaili a družstvo Krvinek (Simona Rosová, Franziska Schmucker, Eliška Andršová, Veronika Bursová, Eliška Pokorná) tu bramborovou. Naši zdravotníci dostali diplom a v igelitové tašce měli drobné ceny.