27.03.2013
ŠKOLNÍ AKADEMIE

Den před velikonočními prázdninami se sešli v KSC Vlčák žáci školy se svými rodiči a přáteli, aby je pobavili tancem, zpěvem, recitací a pohádkou.

Akademii zahájil školní pěvecký sbor několika písněmi. Prvňáčci pak zahráli pásmo o zvířátkách, ve kterém nechyběly písně, říkadla, tanec ani bajky. Žáci ze 2. a 4. ročníku zaujali recitací dětských básniček, hrou na hudební nástroje a také Vašíkovými vtípky. Třeťáci a páťáci velmi pěkně zdramatizovali pohádku O Sněhurce. Mladí zdravotníci zábavnou formou předvedli první pomoc při tepenném krvácení. Hostům se líbila také taneční vystoupení starších žákyň. Celým programem provázela Simona Rosová a Natálie Mičková. Radujeme se z toho, že máme tak šikovné a odvážné žáky - všem účinkujícím patří POCHVALA A PODĚKOVÁNÍ.