ÚVODNÍ STRÁNKA
      AKTUALITY
      3D PREZENTACE
      NAŠE ŠKOLA
      ROZVRHY TŘÍD
      KONTAKTY
      ZAMĚSTNANCI
      ŠKOLSKÁ RADA
      ROZPOČET
      ZÁJMOVÉ ÚTVARY
      ŠKOLNÍ JÍDELNA
      NAŠE ÚSPĚCHY
      FOTOGALERIE
      PODPORA EU
      NAPIŠTE NÁM
 

NAŠE ÚSPĚCHY

22.05.2018
Dopravní soutěž mladých cyklistů 2018
Krajské kolo - Plzeň a Melchiorova Huť:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 3. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (dívky): Kristýna Vaľovská
2. místo (dívky): Michaela Franková
1. místo (hoši): Arnošt Schindler
. místo (hoši): Jan Frank + zvláštní cena za nejlepší jízdu zručnosti (I. kategorie - hoši)

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): Matěj Voleský

Postup družstva I. kategorie do Celostátního finále DSMC: 19. - 21. 6. 2018 (Brno)

27.04.2018
Dopravní soutěž mladých cyklistů 2018
Okresní kolo - Tachov:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): Arnošt SCHINDLER
2. místo (hoši): Jan FRANK
1. místo (dívky): Michaela FRANKOVÁ
2. místo (dívky): Kristýna VAĽOVSKÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): David SMĚŠNÝ
5. místo (hoši): Matěj VOLESKÝ
1. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ
2. místo (dívky): Ellen MARKOVÁ

Postup do krajského kola: 21. - 22. 5. 2018
15.06.2017
Dopravní soutěž mladých cyklistů
CELOSTÁTNÍ FINÁLE - Tábor:
Družstvo mladších žáků - 4. místo
Družstvo starších žáků - 2. místo

24.05.2017
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Krajské kolo - Plzeň a Melchiorova Huť:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
2. místo (dívky): Michaela FRANKOVÁ
2. místo (hoši): David SMĚŠNÝ

Jednotlivci starší:
1. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ
2. místo (dívky): Eliška POKORNÁ
1. místo (hoši): Lukas ŠUPICA

Postup obou družstev do Celostátního finále DSMC: 13. - 15. 6. 2017 (Tábor)

28.04.2017
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Okresní kolo - Černošín:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): David SMĚŠNÝ
2. místo (hoši): Ondřej PETROVIČ
1. místo (dívky): Michaela FRANKOVÁ
1. místo (dívky): Kristýna VAĽOVSKÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): Lukas ŠUPICA
4. místo (hoši): Matěj VOLESKÝ
1. místo (dívky): Ellen MARKOVÁ
2. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ

Postup do krajského kola - 23. - 24. 5. 2017
16.06.2016
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Celostátní finále - Nymburk:
Družstvo starších žáků - 4. místo

02.06.2016
Regionální kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků 2016
Nýřany - mladší žáci 4. místo
24.05.2016
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Krajské kolo - Plzeň a Melchiorova Huť:
Družstvo mladších žáků 2. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
2. místo (hoši): Matěj VOLESKÝ

Jednotlivci starší:
1. místo (dívky): Adéla MARKOVÁ
2. místo (hoši): Pavel NOVOTNÝ

Postup družstva II. kategorie do Celostátního finále DSMC: 14. - 16. 6. 2016

10.05.2016
OBLASTNÍ KOLO SOUTĚŽE HLÍDEK MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ
HMZ I - 1. místo Michaela Franková Lucie Bursová Kristýna Vaľovská Ondřej Petrovič Ella Pastyrikov
29.04.2016
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Okresní kolo - Černošín:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): Matěj VOLESKÝ
2. místo (hoši): Ondřej PETROVIČ
4. místo (hoši): David SMĚŠNÝ (startující náhradník)
1. místo (dívky): Michaela FRANKOVÁ
2. místo (dívky): Kristýna VAĽOVSKÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): Lukas ŠUPICA
2. místo (hoši): Pavel NOVOTNÝ
1. místo (dívky): Adéla MARKOVÁ
2. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ

Postup do krajského kola - 23. - 24. 5. 2016
18.03.2016
Matematický KLOKÁNEK
3. místo v okrese Tachov (kategorie CVRČEK) obsadila Vendula VLÁŠKOVÁ
18.06.2015
Dopravní soutěž mladých cyklistů
CELOSTÁTNÍ FINÁLE - Chomutov, Kadaň:
Družstvo mladších žáků - 1. místo
Družstvo starších žáků - 2. místo

Jednotlivci (chlapci mladší):
1. místo - Vladislav JERSÁK (vyhrál jízdní kolo a poukaz na 2000 Kč)

Postup družstva I. kategorie do MEZINÁRODNÍHO FINÁLE:
3. 9. - 6. 9. 2015 (Rakousko - Vídeň)
26.05.2015
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Krajské kolo - Plzeň a Melchiorova Huť:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): Marek MAJERČÍK
3. místo (hoši): Vladislav JERSÁK
1. místo (dívky): Eliška POKORNÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (dívky): Adéla MARKOVÁ
2. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ

Postup do Celostátního finále DSMC: 16. - 18. 6. 2015
25.05.2015
Oblastní kolo soutěže družstev mladých zdravotníků
Tachov 7. 5. 2015 HMZ II - 1. místo a postup do regionálního kola Lucie Filipčíková, Franziska Schmucker, Simona Rosová, Christian Schmucker, Michaela Gáborová HMZ II - "Krvinky" - 2. místo Veronika Bursová, Noemi Pospíšilová, Andrea Varousová, Adéla Bursová, Eva Hradová
30.04.2015
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Okresní kolo - Černošín:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): Vladislav JERSÁK
2. místo (hoši): Marek MAJERČÍK
1. místo (dívky): Eliška POKORNÁ
2. místo (dívky): Ellen MARKOVÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): Pavel NOVOTNÝ a Lukas ŠUPICA
1. místo (dívky): Adéla MARKOVÁ
2. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ

Postup do krajského kola - 25. - 26. 5. 2015
19.06.2014
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Celostátní finále - Frenštát pod Radhoštěm:
Družstvo mladších žáků 5. místo
Družstvo starších žáků 6. místo

Jednotlivci mladší:
3. místo (hoši): Vladislav JERSÁK
3. místo (dívky): Eliška POKORNÁ
24.05.2014
Regionální kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků
2. místo - mladší žáci HMZ I
23.05.2014
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Krajské kolo - Plzeň a Melchiorova Huť:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): Vladislav JERSÁK
1. místo (dívky): Eliška POKORNÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): Lukas ŠUPICA
1. místo (dívky): Adéla MARKOVÁ

Postup do Celostátního finále DSMC: 17. - 19. 6. 2014
22.05.2014
Čtenářská soutěž
Lucie Filipčíková - 3. místo
22.05.2014
Malý záchranář
Okresní kolo - Tachov:
2. místo - družstvo ve složení: E. Hradová, N. Pospíšilová, A. Varousová, V. Bursová

Postup do krajského kola: červen 2014
10.05.2014
Soutěž PLAMEN
Okresní kolo:
Družstvo starších žáků 3.místo
Družstvo mladších žáků 3.místo
29.04.2014
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Okresní kolo - Černošín:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo

Jednotlivci mladší:
1. místo (hoši): Vladislav JERSÁK a Marek MAJERČÍK
1. místo (dívky): Lucie RANŠOVÁ
2. místo (dívky): Eliška POKORNÁ

Jednotlivci starší:
1. místo (hoši): Pavel NOVOTNÝ
2. místo (hoši): Lukas ŠUPICA
1. místo (dívky): Nikola ZIKÁNOVÁ
2. místo (dívky): Michaela MIČKOVÁ

Postup do krajského kola - 22. - 23. 5. 2014
26.04.2014
ZLATÁ VČELA
Oblastní kolo
STARŠÍ:
3. místo - Radim Kupec

MLADŠÍ:
3. místo - Noemi Pospíšilová
25.04.2014
Oblastní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků
1. místo - HMZ I: mladší žáci 1. místo - HMZ II: starší žáci
13.02.2014
Výtvarná soutěž - MOJE POHÁDKA
ZŠ Stříbro - Gagarinova, vyhlásila v závěru loňského roku výtvarnou soutěž na téma: MOJE POHÁDKA.
Oceněnými malíři se stali:
Vendula Vlášková (Rákosníček)
František Koubek (Dlouhý, Široký a Bystrozraký)
15.11.2013
Bobřík informatiky
Celostátní online soutěž.
Nejúspěšnějším řešitelem v kategorii MINI (plný počet bodů) - Christian SCHMUCKER.
23.09.2013
Dopravní soutěž mladých cyklistů
EVROPSKÉ FINÁLE (20. 9. - 23. 9. 2013) - Černá Hora (město Bar):

Družstvo mladších žáků se umístilo na 10. místě z 22 zemí.

V soutěži MALOVÁNÍ DOPRAVNÍ ZNAČKY:
Adéla Marková - 3. místo (vyhrála iPod)
20.06.2013
Dopravní soutěž mladých cyklistů
CELOSTÁTNÍ FINÁLE - Plzeň a Darovanský Dvůr:
Družstvo mladších žáků 1. místo

Jednotlivci (chlapci):
1. místo - Pavel NOVOTNÝ (vyhrál jízdní kolo)
2. místo - Lukas ŠUPICA

Jednotlivci (dívky):
2. místo - Adéla MARKOVÁ
5. místo - Michaela MIČKOVÁ

Postup družstva do MEZINÁRODNÍHO FINÁLE : 20. 9. - 23. 9. 2013 (ČERNÁ HORA)
28.05.2013
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KRAJSKÉ KOLO - Plzeň a Melchiorova Huť:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 2. místo

Jednotlivci (mladší):
1. místo - Lukas ŠUPICA (zároveň 1. místo v kategorii mladší chlapci)
2. místo - Pavel NOVOTNÝ (zároveň 2. místo v kategorii mladší chlapci)
3. místo - Michaela MIČKOVÁ (zároveň 1. místo v kategorii mladší dívky)
4. místo - Adéla MARKOVÁ (zároveň 2. místo v kategorii mladší dívky)

Jednotlivci (starší):
2. místo - Denisa BOCANOVÁ

Postup družstva mladších žáků do CELOSTÁTNÍHO FINÁLE : 18. 6. - 20. 6. 2013
25.05.2013
Soutěž Plamen
Okresní kolo:
Družstvo starších žáků 1.místo
Družstvo mladších žáků 3.místo
04.05.2013
Turnaj svatého Floriána v minikopané
Družstvo ZŠ Černošín - 1. místo
03.05.2013
Okresní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků
2. místo - hlídka mladších žáků
02.05.2013
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Okresní kolo - Tachov:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo
Jednotlivci 1. místo - hoši (mladší): Pavel NOVOTNÝ
Jednotlivci 1. místo - hoši (starší):Patrik RANŠ
Jednotlivci 1. místo - dívky (mladší): Adéla MARKOVÁ
Jednotlivci 1. místo - dívky (starší): Denisa BOCANOVÁ

Postup do krajského kola - 27. 5. 2013
27.04.2013
Soutěž ZLATÁ VČELA
Oblastní kolo
STARŠÍ:
1. místo - Radim Kupec (postupuje do celostátního kola)
4. místo - Joel Pospíšil

MLADŠÍ:
3. místo - Matyáš Pokorný
7. místo - Eliška Pokorná
16.11.2012
Bobřík informatiky
Celostátní online soutěž.
Nejúspěšnější řešitelkou v kategorii MINI - Lucie Filipčíková.
21.06.2012
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Celostátní finále - Chomutov a Kadaň:
Družstvo mladších žáků obsadilo 2. místo
Družstvo starších žáků obsadilo 13. místo
V jednotlivcích 3. místo v ČR vybojoval Pavel NOVOTNÝ (mladší).
30.05.2012
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Krajské kolo - Plzeň:
Družstvo mladších žáků obsadilo 1. místo
Družstvo starších žáků obsadilo 1. místo
V jednotlivcích 1. místo vybojovala Denisa BOCANOVÁ (starší).

Obě družstva postupují do CELOSTÁTNÍHO FINÁLE, které proběhne
19. - 21. 6. 2012 v Chomutově a Kadani.
29.05.2012
Fotbalový turnaj sv.Floriána
Družstvo ZŠ Černošín 2.místo
29.05.2012
Soutěž Zlatá včela
Oblastní kolo
Radim Kupec 1.místo
05.05.2012
Soutěž Plamen
Okresní kolo:
Družstvo starších žáků 2.místo
04.05.2012
Soutěž Mladý zdravotník
Okresní kolo:
Družstvo mladších žáků 2.místo
Družstvo starších žáků 2.místo
03.05.2012
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Okresní kolo - Tachov:
Družstvo mladších žáků 1. místo
Družstvo starších žáků 1. místo
Jednotlivci 1. místo - hoši (mladší): Patrik RANŠ
Jednotlivci 1. místo - hoši (starší): Vojtěch KUPEC
Jednotlivci 1. místo - dívky (mladší): Adéla MARKOVÁ
Jednotlivci 1. místo - dívky (starší): Nikola ZIKÁNOVÁ

Postup do krajského kola - 31. 5. 2012
 

Základní škola Černošín, okres Tachov, příspěvková organizace
Nám.1.máje 38, Černošín, 34901 Stříbro
 Telefon : 374 692 175, Email: cernosin@quick.cz